Matulka uważa , ze może spać spokojnie , bo czuwa przy nim „ Dobry Duszek …???

Matulka - Duszekźródło : Facebook Witold Matulka

Inny„Dobry Duszek „ również trzyma nad nim „ parasol ochronny „ ???

Matlka - litwiniukŹródło :Dziennik Wschodni 

Z „ Dobrymi Duszkami „ Matulka – „Misiulka”  przeprowadzał budujące i ważne rozmowy, które wkrótce będą  bazą do rozpoczęcia wspólnej kampanii wyborczej ???

Matulka w związku z powyższym bezkarnie podpisuje podwójne umowy   , wystawia podwójne rachunki  , podaje rożne numery   swojego  dowodu osobistego . Fałszuje ???

Nr. dowodu osobistego Matulki w kontraktach z dnia 29 grudnia 2017 i 4 stycznia 2018  to                                                                       AIK 567785  osobiście wpisał i podpisał .

Nr.dowodu osobistego Matulki w oświadczeniu do umowy w  styczniu 2018 r to                                                                                        CDB 107983  osobiście wpisał i podpisał .

 Głowna księgowa BCK Alicja Kirczyńska zeznała pod przysięgą dnia  18 lipca 2019 r przed Sądem w Białej Podlaskiej , że  umowa i oświadczenie  do umowy są tożsame .

Widać że nie !!!???

Przelew bankowy

Matulka występował w Bialskim Centrum Kultury kilkanaście  razy. Za każdym razem wystawiał wszystko  dla tej instytucji  podwójnie    ???

Matulka został zapłacony przez BCK dwa razy na sumę 4.550 zł  .

Pierwszy raz w  dniu 22 stycznia 2018  bezpośrednio do rąk  własnych ,  na który został mu wystawiany PIT w lutym 2019  na podstawie rachunku nr. 2018/01/01. Potwierdza to zeznanie które złożyła  pod przysięgą  18 lipca 2019 główna księgowa BCK Alicja Kirczyńska       „ Na oświadczeniu nie ma obowiązku podawania rachunku bankowego gdyż wypłata może być do rąk własnych „ cały protokół z rozprawy dnia 18 lipca 2019 znajduje się we wcześniejszych wpisach .

Drugi raz Matulka został zapłacony  przez Bialskie Centrum Kultury  za zgodą  dyrektora Zbigniewa Kapeli dnia  9 kwietnia 2019 na podstawie tego samego rachunku nr. 2018/01/01 na kwotę 4.550 zł .

przelew bankowy

W sumie Matulka otrzymał od BCK  9.100 zł netto za ten sam koncert  na podstawie dwóch rożnych umów z 29 grudnia 2017  i  4 stycznia 2018 które podpisał  ( do wglądu we wcześniejszych wpisach ).

Jak wynika z akt sprawy Matulka powinien otrzymać tylko  4.550 zł na podstawie jednej umowy w 3-ech jednobrzmiących egzemplarzach .

W tej chwili jego oszczercze krzyki w mediach i na forach społecznościowych ,  że  nie został zapłacony bo Marek Torzewski przywłaszczył jego pieniądze są kłamstwem i świadczą o jego bezkarności  !!!???

„ Dobre Duszki ‘ Matulki łączy wspólna lista wyborcza PIS w najbliższych wyborach do Sejmu RP  dnia 13 października 2019 r. z okręgu nr. 7 Biała Podlaska ? 

Tę  formację polityczną jak  Matulka sam mówi  otwarcie popiera .

Wciąga w to Śp.  Bogusława Kaczyńskiego ,  mówiąc o nim , że  był zagorzałym zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości . Jest to ohydne !!!???

Za ” Dobre Duszki ” Matulka trzyma  mocno kciuki ???

Bądź co bądź to od nich zależy jego spokojny sen i bezkarność  ???

Teraz widać do czego była potrzebna sfingowana , ustawiona  afera o rzekomo błędnym przelewie pieniędzy na konto Marka Torzewskiego  oraz o rzekomym przywłaszczeniu przez niego pieniędzy !!!???

Miała ona  przykryć aferę Witolda Matulki i Bialskiego Centrum Kultury ???

A może i wiele innych jak wynika z pełnomocnictwa udzielonego  radcy prawnemu Aleksandrze Zieńczuk – Zuch przez dyrektora Zbigniewa Kapele ???

Owo pełnomocnictwo napisane jest w liczbie mnogiej  i nie dotyczy Marka Torzewskiego  ale również innych podmiotów .( do wglądu na poprzednim wpisie )

To wszystko dzieje się pod czujnym okiem prokuratury , policji i  sądu nakazowego w Białej Podlaskiej !!!???

 Witold Matulka i Zbigniew Kapela nigdy nie byli przesłuchani przez prokuraturę i policję w sprawie II K 563/19 o co kilkakrotnie składał wnioski Marek Torzewski.

„Dobre Duszki”  krążą nad nimi !!!???

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>