•  Akt oskarżenia nie zawiera  obowiązkowego uzasadnienia decyzji tym , samym jest nieprawidłowy i wadliwy prawnie.   –   stosownie do art. 332 & 2 oskarżenie powinno zawierać  pisemne uzasadnienie w którym należny przytoczyć fakty i dowody na których oskarżenie się opiera.            
  •  Oskarżyciel przesłuchał  niezgodnie z prawem pełnomocnika – radce prawnego  Bialskiego Centrum Kultury  Konrada Słobodę biorąc go na świadka tajemnica zawodowa radcy prawnego , obejmująca wszystko o czym dowiedział się on w związku z udzielaniem porady prawnej i prowadzeniem sprawy wyklucza możliwość  złożenia przez niego zeznań w charakterze  świadka w postępowaniu karnym . Przeprowadzenie niniejszego dowodu należny uznać za niedopuszczalne. 
  • Jak na bazie tak wadliwego aktu oskarżenia bez obowiązkowego uzasadnienia aktu , które prawo nakłada na oskarżyciela Pan Sędzia Sadu Rejonowego w Białej Podlaskiej Piotr Pietraszek mógł wydać 26 kwietnia 2019 r w imieniu RP wyrok uznającym mnie winnym czynu z art. 284 & 1 k.k ???DSC_0725DSC_0726DSC_0727DSC_0728DSC_0729

3 osoby skomentowały “… Nieprawidłowości działania oskarżyciela w sprawie Marka Torzewskiego … ….

  1. O to cala Polska . Dobrze ze ujawnia Pan swoja dokumentacje . Nie będą mogli zamieść Pana sprawy pod dywan . Wszyscy to czytają . Brawo . Do przodu Polsko !!!! Panie Marku .

  2. Prokuratura przesłuchuje i bierze na świadka pełnomocnika BCK ?
    Gdzie to jest możliwe na świecie ? To możne być tylko tu i teraz .

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>