Specjalnie spreparowane podwoje  umowy  Witolda Matulki podpisane z Bialskim Centrum Kultury na ten sam koncert ” Bogusław Kaczyński in Memoriam ” który odbył się 21 stycznia 2018 roku w Białej Podlaskiej z wpisanym nielegalnie tzn. przywłaszczonym przez Witolda Matulkę i Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej  numerem konta bankowego Marka Torzewskiego .
 
Oba dokumenty znajdują się one w aktach sprawy II K 563/19 w Sadzie Rejonowym w Białej Podlaskiej na stronach :
strona 26 –  umowa  podpisana przez Witolda Matulkę  dnia  29 grudnia 2017  
storna 41  – druga umowa na ten sam koncert   podpisana przez Witolda Matulkę  4 stycznia 2018 r .
 
 Podwójne umowy czyli i podwójne rachunki . Czyli podwójna kasa i duże pieniądze dla adwokatów wyprowadzane z Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej . 
 
Słaba jakość tych dokumentów jest taka jaka znajduje się aktach sadowych . Przypadek ?
 
Sporo na tym zarobili a Marka Torzewskiego skazali . 
 
 Nie do uwierzenia jest  wręcz ,  że  podczas całej procedury   prowadzonej  przez  policje , prokuraturę i sąd  fakt  podwójnych umów  został  sprytnie  „niezauważony”  przez te wszystkie instancje wymiaru sprawiedliwości .
 
Obecnie jest jasne dlaczego tak usilnie i skutecznie nie chciano dopuścić Marka Torzewskiego do zapoznania się z aktami sprawy . 
DSC_0306 (2)DSC_0307 (2)
 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>