Wypowiedz Witolda Matulki  9 luty 2019 oficjalna strona  Facebook 

 

…. „MAREK TORZEWSKI DO DZISIAJ NIE ODDAŁ MI PIENIĘDZY ZA PRZYGOTOWANIE KONCERTU I WYKONANIE TEGOŻ KONCERTU Z POWODU DRUGIEJ ROCZNICY ŚMIERCI BOGUSŁAWA KACZYŃSKIEGO. KONCERT ODBYŁ SIĘ 21.01 2018.  MINĄŁ ROK A JA NIE ODZYSKAŁEM PIENIĘDZY.  JAK MU NIE WSTYD TO SKANDAL.”….

 

Skandalem  jest to  ,  iż Witold Matulka oskarża Marka Torzewskiego , że nie oddal mu rzekomo należnych pieniędzy !!!

W tym momencie  natychmiast  nasuwają się podstawowe pytania :

  • dlaczego Witold Matulka nigdy sam osobiście nie domagał się od Marka Torzewskiego przez ponad półtora roku rzekomo należnych mu pieniędzy ?

 

  • dlaczego nigdy nie szukał kontaktu osobistego z Markiem Torzewskim w powyższej kwestii ?

 

  • dlaczego nigdy nie sformułował osobistych pretensji o rzekomy zwrot pieniędzy do Marka Torzewskiego ani drogą  elektroniczną  , ani drogą  pisemną , ani drogą  telefoniczną  , ani  jakąkolwiek  inną  drogą ?

 

  • dlaczego nigdy nie złożył w swoim imieniu zawiadomienia do prokuratury o rzekome przywłaszczenie jego pieniędzy przez Marka Torzewskiego ?

 

  • dlaczego nigdy nie złożył w swoim imieniu pozwu do sądu o zwrot rzekomo należnych pieniędzy które miałby zabrać mu Marek Torzewski ?

 

Oszczerstwa rzucane przez przez Witolda Matulkę na Marka Torzewskiego są celowym działaniem  ?

Umyślnie  ?  

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>