… ona rządzi …

… ona radzi   …

… ona zawsze Ciebie zdradzi …

 

– Prokuratura nie przedstawiła mi  dowodów mojej winy.

– Prokuratura uniemożliwiła mi zapoznanie się z materiałem dowodowym sprawy.

– Prokuratura postawiła mi od razu zarzuty nie przesłuchując mnie. 

– Odebrano mi możliwość obrony gwarantowanej przez

KONSTYTUCJĘ  RP  art.42 & 2.

– Zostałem skazany przez Sąd – bez rozprawy. 

 

 

zrodlo.Fakt/foto Jacek Herok 

Zawsze bylem Markiem Torzewskim  w Polsce i na świecie!!!

Od niedawna w Polsce jestem  MAREK T.

Marek Torzewski

 

W załączeniu dokumentacja w sprawie ; 

      Marek Torzewski 

cof
cof
cof
cof
cof
cof

DSC_0680 DSC_0681 DSC_0682 DSC_0683 DSC_0684 DSC_0685 DSC_0686 DSC_0687 DSC_0688 DSC_0689 DSC_0690 DSC_0691 DSC_0692 DSC_0693

 DSC_0694

DSC_0695

DSC_0699

DSC_0697DSC_0698

8 osób skomentowało “Zostałem skazany ! …bo nie chciałem dla niej zaśpiewać …??? „

 1. Co za banda i jeszcze sąd to klepnął. Czy prokurator nie rozumie podstawowej sprawy? pieniądze na rachunku bankowym nie stanowią Twojej własności a własność banku ponieważ: z chwilą wpłaty pieniędzy na rachunek bankowy tracisz ich własność na rzecz banku prowadzącego rachunek a nabywasz roszczenie, wierzytelność o zwrot takiej samej ich wartości, więc o jakim przywłaszczeniu mowa?

 2. Co to znaczy trzeba oddać? Trzeba oddać to trzeba stracić czas a w imię czego? cudzej pomyłki? Skąd masz wiedzę, że w ogóle ktoś z taką prośbą się zwrócił? Z kłamliwej gazety, z której wiadomo, że nic nie wiadomo.

 3. Ot Polska kraj cebuli. Nie dziwie się, że wyprowadził się do Belgii. Jak ktoś osiągnie sukces to zaraz drugiego boli dupsko i trzeba go zniszczyć. Tu możesz nic nie robić, kompletnie nie podejmować żadnych działań i zrobią z ciebie przestępce. Oczywiście zawsze musimy badać skutek nie przyczynę. Premiowane jest niechlujstwo i brak staranności. Pan poszkodowany sam stwierdził, że dokumenty były podpisywane w biegu i nie zauważył pomyłki. Więc morał z tego taki nie dopilnowałem sobie zapisów umowy to po co angażować swój czas jak później można zaangażować ze free aparat państwa, dziesiątki ludzi, stracony czas i pieniądze podatników. A prokurator mógł odrzucić zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i powiedzieć panu proszę iść do sądu cywilnego zapłacić i założyć sprawę o bezpodstawne wzbogacenie.

 4. Pracownicy CK nic nie groziło. Pieniądze zostały wysłane zgodnie z umową. Pracownik nie odpowiada za niepoprawne dane benificjenta.

 5. Pytanie mówi :

  Czy ktos moze mi powiedziec jak numer konta bankowego Torzewskiego znalazl sie kontrakcie tego drugiego ? Skad go znal . Przecierz on podpisal umowe czyli potwierdzil ze zapisany numer konta jest jego .
  O co tu chodzi ???
  Czy to nie ten facet ktory popieral tego pisiora ktory startowal na prezydenta Bialej Podlaskiej i dostal kopa w d…

  • Winien jest facet podpisujacy umowe . To on poswiadczyl wlasnorecznym podpisem ze dane konto nalezy do niego .

 6. pamela mówi :

  Widac odwolanie jest zrobione i spotkaja sie w sadzie na rozprawie . Wtedy bedzie mozna zobaczyc kontrakt tego spiewaka Molulki i wystaiwony rachunek przez niego i ten Pit wystawiony przez Dyrektora BCK dla tego Molulki . Jezeli wystawil jemu to zaplacil .

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>