Sport

 Mazurek Dąbrowskiego z Markiem Torzewskim!

 
To dopiero niespodzianka! Polski tenor Marek Torzewski wystąpi podczas otwarcia Koszalińskiej Strefy Kibica w Amfiteatrze!

Już za kilka dni rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn. W koszalińskim Amfiteatrze z tej okazji powstanie największa stref kibica w regionie, gdzie transmitowane będą mecze Reprezentacji Polski. Gościem specjalnym otwarcia wydarzenia będzie polski tenor Marek Torzewski.

Jego przebój „Do przodu Polsko” to jedna z najpopularniejszych piosenek piłkarskiej Reprezentacji Polski. Utwór ten usłyszeć można podczas największych imprez sportowych w kraju. Tak stanie się także w koszalińskim Amfiteatrze, gdzie artysta zaśpiewa na żywo pieśń motywującą do walki biało-czerwonych, jak również odśpiewa wspólnie z kibicami w Strefie Kibica hymn narodowy, Mazurka Dąbrowskiego.

– To będzie niesamowite otwarcie naszego wydarzenia – komentuje koordynator strefy kibica Łukasz Bednarek. – Startujemy w niedzielę o godzinie 11:00. Na placu przy Amfiteatrze zorganizowany zostanie Piłkarski Piknik Rodzinny, gdzie będzie można skorzystać z bezpłatnych atrakcji dla dzieci, strefy gastronomicznej oraz wziąć udział w Jarmarku „Kupuj Świadomie”, podczas którego promowane będą lokalne produkty. Od godziny 14:00 otwarte zostaną bramy Amfiteatru, w którym przygotowaliśmy dla widzów 4000 miejsc – dodaje Łukasz Bednarek.

Wejście do Amfiteatru będzie bezpłatne. Każdy z wchodzących do obiektu otrzyma opaskę, która uprawniać go będzie do przebywania na terenie Koszalińskiej Strefy Kibica. – Prosimy wszystkich o wcześniejsze przybycie. Chcemy stworzyć w Amfiteatrze niesamowitą atmosferę, prowadzić doping już na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziowskim – podsumowuje Łukasz Bednarek z Zarządu Obiektów Sportowych w Koszalinie.

Prowadzącym strefę będzie koszalinianin Damian Zydel, którego głos usłyszeć można podczas największych wydarzeń sportowych w kraju. Organizatorzy apelują o ubiór w kolorach narodowych. Warto pamiętać także o zabraniu biało-czerwonych szalików.

Do zobaczenia w niedzielę!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>