Wyjątkowy koncert Marka Torzewskiego w Sulechowie. Owacje na stojąco

Leszek Kalinowski, Tomasz Rybarczyk

23 stycznia 2024, 9:29

65af783d19ffc_o_large

Sulechów stał się świadkiem wyjątkowego wydarzenia kulturalnego, które przyciągnęło tłumy miłośników muzyki operowej i nie tylko. Burmistrz Sulechowa Wojciech Sołtys, zaprosił do miasta jednego z najwybitniejszych polskich tenorów Marka Torzewskiego, który wystąpił w Sulechowskim Domu Kultury. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a sala widowiskowa wypełniła się po brzegi.

Koncert rozpoczął się punktualnie, a atmosfera w sali była nasycona oczekiwaniem na wyjątkowy występ. Marek Torzewski, artysta o ugruntowanej pozycji w świecie muzyki operowej, dostarczył publiczności niezapomnianych chwil. Artyście w występie towarzyszyła małżonka Barbara.

65af783dda76e_o_large

Operowe arie i włoskie piosenki w wykonaniu Marka Torzewskiego

Marek Torzewski, w trakcie koncertu, zaserwował publiczności prawdziwy muzyczny festiwal. Śpiewał zarówno znane arie operowe, jak i piosenki z włoskiego repertuaru, czym zaskoczył i zachwycił zebrane grono swoich sympatyków. Jego interpretacja utworów operowych wywołała burzę emocji wśród słuchaczy, a siła i zakres jego głosu poruszyły serca wielu obecnych na koncercie.

65af783e916dc_o_large

Owacje na stojąco dla Marka Torzewskiego i bukiet czerwonych róż

Niezaprzeczalnym punktem kulminacyjnym wieczoru były owacje na stojąco, jakie artyście zafundowała sulechowska publiczność po zakończeniu występu. Burmistrz Wojciech Sołtys osobiście podziękował Markowi Torzewskiemu i jego małżonce za wyjątkowy koncert bukietami czerwony róż. Sulechów z pewnością na długo zapamięta ten muzyczny wieczór, który dostarczył niezapomnianych wrażeń wszystkim, którzy mieli przyjemność być częścią tego koncertu.65af783da51fc_o_large65af78400a507_o_large65af783face12_o_large65af783eb4464_o_large65af783fd55da_o_large

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>